Cześć! Fajnie, że tu jesteś!

Nazywam się Żaneta Chełminiak, jestem wokalistką oraz songwriterką tworzącą muzykę z pogranicza neosoul, R&B, pop czy funk, o czym możesz przekonać się wchodząc w zakładkę MUZYKA. Swoje piosenki komponuje na ukulele bądź gitarze akustycznej, stawiam na rozwój i przygotowując autorski materiał szukam własnej drogi, własnych brzmień i barw.

Staram się przy tym nie ograniczać i współpracować z muzykami różnych gatunków, między innymi; Marcinem Pendowskim, Tomaszem Filipczakiem, Danutą Błażejczyk, Michałem Wasilewskim czy Haliną Frąckowiak i Grażyną Łobaszewską. Uwielbiam spędzać czas w towarzystwie ludzi, poznawać ich, rozmawiać, co pozwala mi komponować i pisać teksty oparte o własne doświadczenia i emocje.

Występuję w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku w spektaklach wokalno- tanecznych, zdobyłam Nagrodę Teatru Polskiego Radia, brałam udział w programie „Szansa na sukces” , a pod koniec roku 2020 zostałam nominowana do Osobowość Roku Gazety Pomorskiej w kategorii KULTURA i wiele więcej, co możesz zaobserwować na moim Instagramie! Poza muzyką interesuję się sportem (trenuję Kickboxing), dietetyką, filmem czy twórczością Fridy Kahlo. Posłuchaj moich utworów wchodząc w zakładkę MUZYKA i mam nadzieję, że widzimy się na koncertach? 😉